Kultura organizacyjna

Rozwój firmy i realizacja założonych celów możliwa jest dzięki zespołowi pełnemu pasji, zaangażowania i relacjom opartym na wzajemnym zaufaniu. Dlatego bardzo ważne są dla nas wszystkie etapy zatrudnienia, począwszy od profesjonalnego procesu rekrutacji poprzez on-boarding oraz dalszy rozwój.

Program wdrożeniowy

Dzięki autorskiemu programowi on-boardingowemu, każda nowa osoba w dość szybki sposób staje się częścią zespołu firmy UNICO. Mentorzy wspierający proces wdrożeniowy pozwalają szybko i dokładnie zrozumieć rolę, jaką każdy odgrywa w realizacji wspólnych celów. Przybliżają tajniki zawodu, szczegóły kultury organizacyjnej, tworzą poczucie przynależności, co w rezultacie wpływa na skrócenie czasu wdrożenia. Dzięki czemu wszyscy mają równe możliwości rozwoju kompetencji zarówno zawodowych jak i osobistych.

Ścieżki rozwoju

Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy wykorzystywali cały swój potencjał. Wspomagamy ich w podejmowaniu nowych wyzwań podczas codziennej pracy i okresowych rozmów monitorujących, jednocześnie kreśląc możliwe scenariusze rozwoju ścieżki zawodowej. Wspieramy w ustalaniu sposobów dojścia do celu, pomagamy w przezwyciężaniu trudności i wspólnie świętujemy osiągane sukcesy.

Jako dwukrotny laureat Konkursu Organizacja Ucząca się, przykładamy ogromną wagę do dzielenia się wiedzą w firmie. Doskonalenie umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne jest równie ważne, jak zdobywanie wciąż nowej wiedzy na szkoleniach, warsztatach zewnętrznych czy studiach podyplomowych finansowanych przez firmę.

Polityka wynagrodzeń

Nasza polityka personalna obejmuje zarówno elementy wynagrodzenia finansowego jak i pozafinansowego. W ślad za misją firmy propagującą zdrowy styl życia, podążają również pakiety świadczeń pozapłacowych. Wspierając integrację zespołową, zapewniamy różne formy benefitów, dbamy o to aby nie brakowało okazji do spotkań kameralnych jak i ogólnofirmowych.

Robert Wrona

Starszy Specjalista ds. Optymalizacji i Wsparcia Procesowego


w Unico od 2015 roku

"W UNICO nie ma miejsca na monotonię, każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Ich realizacja w zgranym i profesjonalnym zespole daje mi ogromną satysfakcję."

Lidia Drzazga

Kierownik ds. Systemów Zarządzania Jakością


w Unico od 2016 roku

"Wyznawane przez firmę wartości łącząc ludzi sprawiają, że razem osiągamy więcej. Nasze sukcesy to przede wszystkim wynik pracy zespołowej."

Jakub Najdyhor

Dyrektor ds. Sprzedaży


w Unico od 2000 roku

"Praca która jest przyjemnością, staje się pasją. Praca z pasjonatami staję się prawdziwą przyjemnością."

Monika Łamejko

Główny Technolog B+R


w Unico od 2021 roku

"UNICO to wyjątkowe miejsce dla ludzi ambitnych, którzy lubią podejmować wyzwania. Można powiedzieć: idealna praca dla unikalnych ludzi."

Zapraszamy do naszego zespołu

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim osoby, dla których branża spożywcza jest inspiracją, rozpoczynające swoją karierę oraz tych, którzy poszukują kreatywnego środowiska dla swojego rozwoju zawodowego.

Aplikując poprzez formularz kontaktowy zadbamy o to, aby Twoja wiadomość niezwłocznie trafiła do odpowiedniej osoby.